Menu
Your Cart

O NasO MARCE

19V69 Italia to połączenie włoskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Inspirowany przez ikony światowej mody, Alessandro Versace, stworzył 19V69 Italia – markę, która idealnie łączy wysublimowany styl włoskiej mody z praktycznością.19V69 Italia to marka, która gwarantuje wysoką jakość i niepowtarzalny styl. Alessandro nie pozwala sobie na kompromis – jego dodatki, to produkty, które będą służyć przez lata.
       

HISTORIA MARKI

W 2001 roku, zainspirowany wybiegami całego świata, Alessandro Versace zapoczątkował markę 19V69 Italia. Jego celem był mariaż dwóch biegunów – świata haute couture i street fashion. Moda, która królowała na wybiegach była niedostępna, nieosiągalna, a styl uliczny był zbyt pospolity. Alessandro stworzył zatem kolekcje, które z powodzeniem mogły dopełniać wizerunku modelek na pokazach, a przy tym były dostępne dla tych, którzy chcieli zasmakować szyku. Nie pozostając dłużnym swojemu imiennikowi, Alessandro stworzył kolekcje, które z powodzeniem konkurują z najlepszymi butikami. Klasa i styl, jakość i elegancja – to najważniejsze wartości 19V69 Italia. Bez kompromisów.

This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/